Film Info

„Čtyři vraždy stačí drahoušku“
csfd

Popis filmu „Čtyři vraždy stačí drahoušku“ 1970

V kupé amerického expresu se usadí dr. James Porter, který převáží z Michaga do San Fernanda šek na milion dolarů, a začte se do comicsu. - O drahocenný šek začínají soupeřit dvě bandy gangsterů. Snědým hochům ze San Boniga velí José Manuel Antonio a bandu z Michaga vede otrlá Kate Draxlová. V městečku Springtownu si mezitím marně snaží získat respekt žáků učitel Georg Camel. Jako ňouma působí Georg i v redakci místního časopisu, kde se snaží uplatnit své verše. Netuší, že náhlý zájem, který mu projevuje půvabná redaktorka Sabrina, má vyvolat žárlivost kreslíře Henryho. Pak ale dojde k obratu. Porter, který nečekaně vystoupil ve Springtownu, zemře na prahu Camelova pokoje v penzionu afektované paní Harringtonové. Nevinný a naivní Georg je vtažen do souboje obou gangsterských band a je považován za vraha, zvláště když na něj po každém otevření dveří vypadne mrtvola. Sabrina si myslí, že Georg vraždí z lásky k ní, aby měla o čem psát. Harringtonová je přesvědčena, že Camel chce zničit pověst jejího domu. Poté, co se ocitne Georg v podzemních garážích, kde se obě bandy vzájemně vystřílí, je prohlášen hrdinou a od všech podezření očištěn. - Porter dočítá s uspokojením comics. Když však otevře dveře kupé, vypadne na něj mrtvý průvodčí.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Muž z bulváru KapucínůTajemství hradu v KarpatechAdéla ještě nevečeřelaKonec agenta W4C prostřednictvím psa …Kdo chce zabít Jessii?Limonádový Joe aneb Koňská operaAdéla ještě nevečeřela

Aktualizace: 2019-2-4

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ hodnotící komentáře


„Čtyři vraždy stačí drahoušku“ download


„Čtyři vraždy stačí drahoušku“ online


„Čtyři vraždy stačí drahoušku“ ke stažení


„Čtyři vraždy stačí drahoušku“

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
545
Sitemap